speedchain-europe.com v provozu!

6.6.2016


Den D pro evropského zástupce americké značky SpeedChain.


Je nám ctí Vám oznámit, že webové stránky speedchain-europe.com jsou plně funkční a jsou pro zákazníky připraveny ve 3 jazykových verzích (čeština, angličtina, němčina). Produkty SpeedChain a Torso Burner jsou určeny pro rychlostní trénink a jsou doporučovány všem věkovým a výkonnostnm úrovním sportovců.

 

SpeedChain využívá celá řada špičkových sportovců a atletů. Využívá jej velké množství předních PGA golfistů. Můžeme jmenovat např. ve světě golfu a fanouškům dlouhých drajvů všem známého Scotta Smithe a 4 násobného vítěze World Long Drive Pata Dempseyho. Za tenis Australanku Rennae Stubbs - vítězku Australian Open, Wimbledonu, US Open a Turnaje mistryň (vše ve čtyřhře). SpeedChain je používán v olympijském tréninkovém centru USA. Pro přípravu ho využívá také japonský baseballový MLB tým.

 

Více informací o těchto nejnovějších pomůckám pro rychlostní trénink a zrychlení švihu naleznete na webových stránkách www.speedchain-europe.com nebo nám napiště email na info@speedchain-europe.com.Autor: SwingAnalyst