Ostrý provoz

28.1.2015


Možnost získání vysokorychlostních záznamů při sportu dle Vašeho výběru za minimální náklady!


 

SwingAnalyst od dubna letošního roku zavádí zkušební období, ve kterém nabízí všem sportovcům a nadšencům švihových sportů možnost vysokorychlostního záznamu úderů a odpalů s následnou možností zaslání analýzy za velice výhodných podmínek.

 

Jedna z nejnákladnějších věcí celého konceptu SwingAnalyst je doprava. Snažíme se našim zákazníkům a sportovcům vycházet maximálně vstříc a v pravidelných intervalech budou mít od dubna letošního roku možnost získat vysokorychlostní záznamy napříč celou Českou republikou.

 

Pokud máte zájem o získání vysokorychlostních záběrů např. při tenisu a individuální doprava technika SwingAnalyst do Vašeho domácího klubu je pro Vás finančně nedostupná, neváhejte využít této možnosti. V pravidelném měsíčním intervalu vždy navštívíme největší tenisová města v republice. Cena za natočení vysokorychlostního záznamu, včetně pronájmu kurtu a možnosti sparingpartnera je odvislá od celkového počtu zájemců. Čím větší počet zájemců, tím výhodnější cena. Chystáme se tak oslovit především závodní a výkonnostní hráče. V případě, že se svým trenérem pracujete na určitých konkrétních změnách tak video a následná analýza Vám odkryje to, co už jste vylepšili, popřípadě i to, na čem je třeba ještě zapracovat (viz snímky před a po technických změnách).

 

Jsme schopni v časových intervalech sledovat také rychlostní parametry Vaší hry a rychlost Vašeho švihu. To vše za minimální náklady za dopravu ve srovnání s individuální analýzou!

 

Přihlášky zasílejte prostřednictvím našeho formuláře nebo na náš email info@swinganalyst.cz. Nezapomeňte vždy uvést datum, místo a čas, které preferujete. Minimální počet zájemců pro každý natáčecí blok: 3. O aktuálním počtu přihlášených zájemců Vás budeme obratem informovat.

 

Při nepřízni počasí Vám nabídneme náhradní termín.Autor: SwingAnalyst