Srovnání s top hráči - tenis

Zajímá Vás, jak hrajete své údery? Zajímá Vás, jak hrají údery světoví hráči ATP a WTA? Co dělají jinak a z čeho byste si z nich měli vzít příklad? SwingAnalyst Vám přináší službu paralelní srovnání a širokou knihovnu záběrů světových hráčů.

Video nikdy nelže. Vidět sám sebe na vysokorychlostním videu je velmi důležitý a účinný nástroj pro zlepšení jakéhokoli herního aspektu, ať už technického, taktického, někdy dokonce mentálního.

Toto video vám poskytne objektivní pohled a pravdu o své vlastní hře. Není výjimkou, že pokud se vidíte na videu poprvé tak jste záběry zaskočeni, někdy dokonce šokováni ve smyslu, jak odlišné záběry svého vlastního pohybu a hry sledujete na obrazovce, oproti tomu jak tyto stejné pohyby ve skutečnosti cítíte a myslíte si tak i přirozeně, že je tak provádíte.

Výsledky a získané informace o své vlastní hře však dozajista oceníte a zjistíte, že jste se dozvěděli o svých úderech věci, o kterých jste ani nevěděli, že existují. A to jednoduše proto, že tyto pohyby a věci jste ani nikdy lidským okem nemohli vidět.